Munkavégzés helye: Budafoki Baptista Imaház, 1221 Budapest, Péter-Pál u. 17–19.

Az ideális pályázó:
• megtért, bemerítkezett, hívő életet él
• elhívott a szolgálatra
• megbízható
• kiválóan együttműködő
• önálló
• precíz
• probléma megoldására törekvő
• igényes
• gyakorlatias
• B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik
• saját tulajdonú ingatlannal rendelkezik

További előnyök:
• budafoki baptista gyülekezeti tagság
• aktív szolgáló élet
• jó műszaki érzék
• saját gépjármű
• hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkaköri feladatok (részletezve a munkaköri leírás szerint):
• épület üzemeltetése
• karbantartások elvégzése
• takarítás szervezése, irányítása
• nyilvántartások vezetése
• szükséges anyagok, kellékek beszerzése
• együttműködés a lelkipásztorokkal, vezetőséggel és szolgálatvezetőkkel

Amit a gyülekezet mint munkáltató nyújt:
• munkaviszony a Magyarországi Baptista Egyházzal
• kiszámítható, stabil munkahely
• szeretetteljes, testvéri, baráti légkör
• rugalmas munkaidő
• szolgálati lakás
• önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
• bérezés megegyezés szerint

Pályázat benyújtása:
Ha úgy látod, hogy Isten indít erre a szolgálatra, akkor örömmel várjuk a pályázatodat (önéletrajz és motivációs levél formájában) a budafokigondnok@gmail.com e-mail-címre 2024. szeptember 30-ig.

Elindult egyházunk hírlevele, melyben tájékoztatást adunk aktuális híreinkről, eseményeinkről. Iratkozzon fel ön is!

Köszönjük!

Köszönjük mindenkinek, aki idén a baptisták társadalmi szolgálatát támogatta adója 1+1%-ával!